За Промените и Налагането На Нова Версия

Свят 3; Версия 7.0 РЕТРО; Скорост 3х;

За Промените и Налагането На Нова Версия

Мнениеот shonan » 20 Ное 2013, 19:20

Скъпа Администрация! Преди да пуснете някои нова версия,моля да е пуснете в някои нов свят хората да е видят и следователно ако е вазмойно да гласуваме за приемането и в саответния свят в които вазнамерявате да е пуснете ! ;) :!: :!: :!: :!:
shonan

Игрови Точки: 0
Игра: Хановете
Свят: Свят 3

Re: За Промените и Налагането На Нова Версия

Мнениеот antar » 21 Ное 2013, 22:38

тук ни ползват за опитни свинчета, ама си и плащаме да сме такива, понеже по прости от нас няма. Нямам думи сега разбирам че в другите държави имат още старите версии да си играят, а на нас ни пускат новите версии да се мъчим и ако има бъгаво да ги изчистят чрез нашата игра и нашите нерви.
antar

Свят: Свят 1

Мнениеот summer_lover » 30 Ное 2013, 14:59

Едно време имаше тестов свят преди нова версия. Администрацията канеше доста играчи от цял свят. Сещам се че последния път когато играх в подобен "тестов свят" беше точно преди да въведат версията с "палатките"

Беше забавно и доста полезно за нас поканените,както и за администрацията за да локализира някой бъгове,който съпътстват всяка нова версия.

Разликата от тогава до сега е не преодолима,защото тогава администрацията беше адекватна.

Поздрави,
Иво.
Това фотографския ми профил.
разгледайте го!
http://www.flickr.com/photos/ivoangelov/
summer_lover

Свят: Свят 2

Мнениеот Kaari » 26 Дек 2013, 22:09

Иво,само прехвърлих темите набързо и хм... съгласен съм напълно с теб.
Радвам се че не играя в бг светове.
Тук в този форум,дори не мога да намеря онзи полезен раздел с информация за играта.
Kaari

Мнениеот summer_lover » 14 Яну 2014, 22:54

Kaari написа:Иво,само прехвърлих темите набързо и хм... съгласен съм напълно с теб.
Тук в този форум,дори не мога да намеря онзи полезен раздел с информация за играта.

Онзи полезен раздел ако не се лъжа бе със заглавие "от всяко дърво свирка не става" Това навремето беше библия за всички новобранци,който искат да се развиват,да не са пушечно месо за "големия" батко до тях. Ако е този.. за жалост го няма вече...

Аз така на времето в един момент започнах да играя по чужди сървъри... и като видях каква "мафия" е там и как Български администратори се мъчат да ни прекарват защото всички там купуват жълто като невидели,а на нас единственото вложение ни беше ВИП акаунт и то само на един играч от клана. Доста бързо им станахме неизгодни... И като видях за какво иде реч просто спрях да играя.

Сега влизам в свят 2 на годината по 2 пъти за да разгледам дали е останал някой познат. И толкова.

Поздрави,
Иво.
разгледайте го!
summer_lover

Мнениеот Kaari » 01 Юли 2014, 23:12

summer_lover написа:
Kaari написа:Иво,само прехвърлих темите набързо и хм... съгласен съм напълно с теб.

Онзи полезен раздел ако не се лъжа бе със заглавие "от всяко дърво свирка не става" Това навремето беше библия за всички новобранци,който искат да се развиват,да не са пушечно месо за "големия" батко до тях. Ако е този.. за жалост го няма вече...

Аз така на времето в един момент започнах да играя по чужди сървъри... и като видях каква "мафия" е там и как Български администратори се мъчат да ни прекарват защото всички там купуват жълто като невидели,а на нас единственото вложение ни беше ВИП акаунт и то само на един играч от клана. Доста бързо им станахме неизгодни... И като видях за какво иде реч просто спрях да играя.

Сега влизам в свят 2 на годината по 2 пъти за да разгледам дали е останал някой познат. И толкова.

Поздрави,
Иво.

Наистина го има онзи момент с чуждата мафия.Ние в свят 29 в Иран , играхме в клан,който направихме за да сме с ЛИНКИН ПАРК и едно друго старо куче,с няколко наши момчета и за 300 точки взехме клановата купа,при положение,че противниците категорично нямаха как да генерират клановите точки,с които ни дърпаха.Сложихме им го въпреки помоща от екипа.Спираха сървъра,а през тва време ни превземаха градове и пак го изядоха.Сега в новият рунд играх,докато персонално не им рестартирах острите иранци,окупирахме с европейски играчи топ 4 на клановете,първи е моят клана, втори са поляци,трети са сърби и тъй ^^ Стават нещата,но висенето е много и заради това си оставих акаунта на позиция 3,подарявайки го на пич от клана,за да не се губи нищо.Тази нова версия е превърнала играта в нещо тотално глупаво...от към игрови план - по балансирани са нациите и има доста нови и интересни начини за лимити и битки ... ооо,да !Но от към останалото....само да имаш спонсор за пари ... гледай кво става...
Kaari

Мнениеот summer_lover » 13 Сеп 2014, 20:26

Привет.

Бил съм в подобна ситуация,знам как е... :)
На всеки играл преди години му е ясно,че хановете отдавна не е това,което беше. Бих адмирирал всекиго,който би половил воля,за да се отърве от тази краста наречена ханове. :)

Поздрави,
Иво.
разгледайте го!
summer_lover

Назад към Свят 3