Старите играчи

За всякакви дискусии, несвързани с играта.

Моля, който не може да пие, да не се учи при нас! Без флудене и реклами от какъв да е тип.

Re: Старите играчи

Мнениеот zaqdliweca » 16 Мар 2015, 01:35

ImBlack написа:Остана ми малко време да поиграя една друга игра и рекох да погледна какво става във форума на Хановете, да си припомня безсънните нощи.
Привет и от мен! Новите версии на хановете не съм ги опитвал от три години май, но и предпочитам да си остана с хубавите спомени :-)

Здравейте и от мен.Здравей Блек,както и на всички Fellasi.Бетите ще си останат нещо велико и на дали това време може да се върне ,след като сега всичко е направено само с цел печалба.
zaqdliweca

Игрови Точки: 0
Игра: Хановете
Свят: Свят 3

Re: Старите играчи

Мнениеот Ellesse » 01 Авг 2017, 22:58

Добра вечер ,

Няколко години по-късно решавам да вляза в Хановете от сантимент и лиготия, и се оказвам на друга планета с много картинки ...Нямам за цел да играя или нещо подобно ,ма ми беше интересно и не се сдържах та се регнах в един от световете .
..No comment - от тази игра само името е останало ...Ако все още има живи " стари муцуни " с които се познаваме от рунд 1,2 3 и etc. поздрави от Елето и Дебелата кобра - ние сме добре ,надяваме се и вие ...честно казано още съм в недоумение на какво е заприличала тази игра( а преди се оплаквахме ,представяте ли си ..тц-тц )
Ellesse

Игрови Точки: 0
Игра: Хановете
Свят: Свят 5

Предишна

Назад към "При Хаджи Ханчо"